null

СТУДИЯ СОВРЕМЕННОЙ МАШИННОЙ ВЫШИВКИ "ЛАДНА"

В наши дни изделия с ручной и машинной вышивкой вновь на пике популярности. Более того, вышивка все чаще используется не только как элемент декора в костюме и интерьере, но и как важная составляющая профессионального имиджа — для нанесения корпоративной символики, брендирования фирменной униформы, спецодежды и т.д.

Студия современной машинной вышивки «ЛАДНА» в Киеве предлагает вашему вниманию широкий спектр услуг по вышивке и гарантирует высокое качество и своевременность выполнения работ. Если вы стремитесь создать уникальный корпоративный стиль, готовитесь к промоакции или просто хотите сделать оригинальный подарок друзьям или партнерам по бизнесу, мы будем рады помочь.

НАШЫ ПРЕИМУЩЕСТВА

null

ЯКІСТЬ

Ми працюємо на сучасному японському обладнанні
null

УНІКАЛЬНІСТЬ

Ми розробляємо та вишиваємо дизайни будь-якого рівня складності
null

КРЕАТИВНІСТЬ

Наші дизайнери та художники допоможуть втілити вашу ідею у вишивку
null

ШВИДКІСТЬ

Виконання замовлення від ескізу до появки вишивки від 10 хв.

ТАМБУРНАЯ ВЫШИВКА

Тамбурная вышивка – одна з найболее давних техник, которые известны человечеству. Тамбурним швом вишивали у античній Греції і давньому Римі, Ірані, Сірії, Китаї. Спершу тамбурний шов використовували як доповнення до основних швів, «окреслюючи» ним контури мотивів, що відокремлювали візерунок від фонової сітки чи основної тканини. Але з плином часу простота виконання та різноманітність декоративних можливостей зробили цю техніку більш універсальною та надзвичайно популярною серед вишивальниць. Особливо полюбилася ця техніка майстриням Харківщини, Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини. Характерною особливістю тамбурного шва є використання поряд з традиційною голкою в»язального гачка. З появою у ХІХ ст.. перших тамбурних вишивальних машин ця вишивка стала ще більш популярною, не втративши при цьому шарму та особливості. Яскравим доказом цьому є вироби, що створені у майстерні студії вишивки «ЛАДНА». Кожна робота від «ЛАДНА» це — не лише відродження традиції національної вишивки, але і вишукана краса та натхненність,що несуть гармонію у наше життя.

СЛЕДИТЕ ЗА НОВОСТЯМИ

НАШ INSTAGRAM