null

СТУДІЯ СУЧАСНОЇ МАШИННОЇ ВИШИВКИ "ЛАДНА"

У наш час вироби з ручною та машинною вишивкою знову на гребені популярності. Більше того, вишивка все частіше використовується не лише як елемент декору в костюмі та інтер’єрі, але і як важлива складова професійного іміджу – для нанесення корпоративної символіки, брендування фірмової уніформи, спецодягу і т.п.

З допомогою майстрів студії сучасної вишивки “ЛАДНА” ваші вироби набудуть неповторної індивідуальності та виразності. Ми використовуємо сучасні технології, працюємо лише з матеріалами найвищої якості. Саме тому виконана нами машинна вишивка на одязі надовго збереже свій первісний вигляд та яскравість барв та стане гарантією вашого успіху. Кожне замовлення для нас – це творчий виклик, а кожен клієнт – добрий друг, чиї ідеї ми з насолодою втілимо у життя. Усе завжди до ладу зі студією сучасної вишивки “ЛАДНА”!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

null

ЯКІСТЬ

Ми працюємо на сучасному японському обладнанні
null

УНІКАЛЬНІСТЬ

Ми розробляємо та вишиваємо дизайни будь-якого рівня складності
null

КРЕАТИВНІСТЬ

Наші дизайнери та художники допоможуть втілити вашу ідею у вишивку
null

ШВИДКІСТЬ

Виконання замовлення від ескізу до появки вишивки від 10 хв.

ТАМБУРНА ВИШИВКА

Одна з найбільш давніх технік, які відомі людству. Тамбурним швом вишивали у античній Греції і давньому Римі, Ірані, Сірії, Китаї. Спершу тамбурний шов використовували як доповнення до основних швів, «окреслюючи» ним контури мотивів, що відокремлювали візерунок від фонової сітки чи основної тканини. Але з плином часу простота виконання та різноманітність декоративних можливостей зробили цю техніку більш універсальною та надзвичайно популярною серед вишивальниць. Особливо полюбилася ця техніка майстриням Харківщини, Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини.
Характерною особливістю тамбурного шва є використання поряд з традиційною голкою в»язального гачка.

З появою у ХІХ ст.. перших тамбурних вишивальних машин ця вишивка стала ще більш популярною, не втративши при цьому шарму та особливості. Яскравим доказом цьому є вироби, що створені у майстерні студії вишивки «ЛАДНА». Кожна робота від «ЛАДНА» це – не лише відродження традиції національної вишивки, але і вишукана краса та натхненність,що несуть гармонію у наше життя.

НАШ INSTAGRAM